Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

6 grudnia 2012

Zadania do wykonania

Tutaj znajdują się wszystkie zadania, które nie zostały jeszcze wykonane. Trafiają tutaj także te, o które prosiliście.

Pamiętajcie o wklejeniu treści zadania na początku Waszej notki!Na terenach Stada Nocy zawsze roiło się od ptactwa wszelkiej maści. Skrzydlaci szczególnie umiłowali sobie gałęzie wysokich drzew lub góry na pograniczu obszaru należącego do stada. Często zobaczyć można było orły szybujące swobodnie nad szczytami, jednakże ostatnio coś w ich zachowaniu się zmieniło. Stały się niespokojne, zbaczają z kursów, latają bez ładu i składu, jakby nie mogąc zapanować nad własnymi skrzydłami. Wydaje się, jakby prądy powietrza nad górami oszalały.
____________________________________
Przyszły Szamanie,
zbadaj sytuację i dowiedz się, co jest przyczyną nagłych anomalii. Jeśli to możliwe, postaraj się przywrócić równowagę i usunąć źródło tego zagrożenia, by orły znów spokojnie mogły szybować w przestworzach.

***

Zamieszkujące w pobliżu jeziora kaczki bardzo osowiały. Są ospałe, nie mają sił do latania i większość czasu spędzają w gniazdach. Można też zauważyć niepokojące wypadanie piór z ich skrzydeł.
____________________________________
Arjuno, przyszły Znachorze,
dowiedz się, co jest przyczyną stanu kaczek i znajdź na to lekarstwo.


***

Chodzą słuchy, że na granicy z terenami Stada Nocy, nieopodal bagien, co jakiś czas można zaobserwować lwy. Pojedynczo lub w grupach. Są to plotki niesione przez mieszkańców lasu, nie wiadomo, czy prawdziwe, jednak zwierzęta zamieszkujące tamte obszary są niespokojne. 
____________________________________
Przyszły Zwiadowco,
Dowiedz się, czy owe lwy rzeczywiście istnieją i jakie mają zamiary.


2 komentarze: