Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Zapraszamy na Discord.


Zapraszamy w Nasze szeregi!

Zadania

Aby otrzymać zadanie, należy zgłosić się do Przywódcy Kasty lub Rady Stada. Zadanie należy wykonać w ciągu miesiąca od jego zlecenia w formie opowiadania - postaraj się by nie było zbyt krótkie. Pamiętaj także, aby przed właściwym opowiadaniem dodać treść zleconego zadania oraz, aby w tytule zawrzeć stanowisko, o zajęcie którego się ubiegasz.

Zadania


Tristanie, przyszły Strażniku:
Gdy nadejdzie czas i konieczność, będziesz obowiązany swe życie narazić, by cudze uratować. Udowodnij, że jesteś gotów stanąć między wrogim ostrzem, a przyjacielskim karkiem. Na północ stąd, wśród Alabastrowych Gór znajdziesz dawno zapomniany wąwóz, przesycony duszami równie zapomnianego pochodzenia. Znajduje się tam brama do świata innego niż nasz, o istnieniu której wie bardzo niewielu. Zasłyszałem, że z Noverii - niedalekiej nam, ludzkiej osady - wysłano ekspedycję w niedalekie rejony, prawdopodobnie celem znalezienia dogodnych miejsc pod wykopki metali. Te nieświadome, ludzkie stworzenia mogą zawędrować za daleko i znaleźć coś, czego nie życzę im znaleźć. To ich masz ochronić. Odgoń ich z naszych północnych granic, a jeśli nieskorzy będą się wynieść, zabij. Nie pozwól im znaleźć wąwozu, nie pozwól im przejść przez bramę. Ochroń ich przed losem gorszym, niż śmierć.
~Seth
Zlecono 1 lut '18


Vendelo, przyszły Zwiadowco:
Zejdź jak nocny wiatr na Noverię i jak szmer przenikaj przez ściany i nadstawiaj uszu. Ludzie ze wschodu nigdy nie byli nam wrodzy, lecz ich ostatnie przedsięwzięcia nie zostały niezauważone. Ich wypad w Góry Alabastrowe zdaje się być motywowany chęcią ekspansji działań kopalnych, lecz rejon, w którym zaobserwowano Noveryjczyków nie wydaje się być przypadkowy. Pasy alabastrowe ciągną się przez cały horyzont, a ekspedycja zawędrowała daleko na zachód gór, co nie wydaje się zdroworozsądkowe ani praktyczne. Jeśli intencje ludzi są szczere, to niejasne jest, co wzmogło ich zapotrzebowanie na pozyskiwanie metali. Przeniknij między ludzi, zinfiltruj osadę, poznaj przyświecający im cel.
~Seth
Zlecono 1 lut '18


Seth, przyszły Kuglarzu:
Wieści donoszą o dwunożnych nadciągających ze wschodu, z miasta o nazwie Noveria, którzy zapuścili się w masywy naszych gór, niebezpiecznie zbliżając się do Wąwozu Dusz, granicy między światem duchów a naszym. Wejście pilnowane jest przez milczącego strażnika, który kryje się w postaci milczącego bazaltowego posągu. Ludzie, swym wtargnięciem zdolni są przebudzić pradawne siły, moce, których świat od wieków nie widział, które nie podlegają znanym nam prawom. Nikt z żywych nie zna tajemnic i gróźb, które skrywane są poza kurtyną Wąwozu. Dopilnuj, by ludzie swymi działaniami nie obudzili Strażnika, lub co gorsze istot, których ten strzeże. Jeśli zaś będzie na to za późno, używając swej wiedzy i zdolności, Twoim zdaniem będzie ochronić Stado przed zagładą, jaką może ściągnąć na Nas głupota ludzka.
~Aldieb
Zlecono 1 lut '18

3 komentarze: