Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Zapraszamy na Discord.


Zapraszamy w Nasze szeregi!

Pochwały

Ci, którzy mają swój wkład w historię i rozwój stada nie zostają zapomniani. Wysiłki członków stada zostaną zapisane i zapamiętane, a z czasem zaowocować mogą wyróżnieniem w postaci zostania Zasłużonym, a w przypadku wybitnych jednostek - Dumą.


Zasłużonym zostaje się na pewien czas.
Dumą jest się już zawsze.


Zasłużeni


Aldieb
Baru Saya

Pochwały


Aldieb
- nawiązała sojusze z innymi blogami.
- stworzyła aktualny szablon bloga.
- praca nad sprawami technicznymi i organizacyjnymi.
- pomogła pisać tekst reklamujący bloga.

Arjuna
- walczyła o przetrwanie Stada Nocy.

Hiacynt
- stworzyła uprzedni szablon bloga.
- stworzyła banery reklamujące bloga.

Kirke
- wymyśliła tekst promujący stado.

Seth
- nawiązał sojusze z innymi blogami.
- praca nad sprawami technicznymi i organizacyjnymi.
- stworzył slogan reklamujący bloga.

Tristan
- napisał i opublikował tekst reklamujący bloga.

Vendela
- zainicjowała imprezę stadną.

Duma


Wandessa, Pani Śmierci
Pierwsza przywódczyni Stada Nocy, szanowana i respektowana. Kochała HOTN ponad wszystko, uważała, że jest idealne i nic nie trzeba w nim zmieniać. Pragnęła by Stado Nocy było ogromne i nigdy nie przestawało świecić swoim blaskiem.

Birdlay
Pogodna osóbka, niosąca wszędzie swoją pomoc i uśmiech. Była z Nami już w SŚ, zawsze się udzielała, była Zasłużoną.

Aquais/Kona
Każdy ją znał, nikt nie był obojętny, jedni lubili inni nie, zawsze się udzielała, była Zasłużoną i jedną z Wybrańcow.

Misja
Miała najwięcej komentarzy, była zawsze obecna, również na SŚ, była Zasłużoną i jedną z Wybrańców.

Naysha
Była zawsze obecna, komentowała zawsze pierwsza, była jedną z Wybrańców.

Crazy
Założyła odnowę HOTN, zawsze było jej pełno, była Zasłużoną.

Indianinka
Była z Nami od czasów Stada Śmierci, jej też wszędzie było pełno, organizowała ogniska i imprezy, była Zasłużoną.

Venus
Założyła odnowę HOTN, była Zasłużoną, zawsze obecna w stadzie, jej bot był botem stada, była przyjaciółką każdego.

Rubin
Zawsze się udzielał, był w SŚ do końca HOTN, był jednym z Wybrańców.

Aldieb
Cichy duch, który widnieje na wielu kartach historii stada. Założyła odnowę HOTN, była opiekunką stada, Zasłużoną, Bethą, aż w końcu Alphą; zapisała się w szeregi Zasłużonych jako Wieczny Ślad. Mimo spokojnej natury znana wśród wszystkich członków i szanowana. Zawsze pomocna i miła, jednak również szczera i chwilami bezpośrednia. Każdy kto Ją zna wie, że może Jej zaufać.

Lady Killer
Dołączyła podczas rozwoju HOTN i nie zostawiła go, mimo zmian adresów, odnowień i przeprowadzek. Zawsze się udzielała, pomagała jak tylko mogła. Była pomysłodawczynią Pamiętnika, opiekunką stada, została Zasłużoną.

Gold Fire
Dołączyła przy odnowie HOTN i całą swoją siłą walczyła by nie upadło, zawsze się udzielała... Do śmierci była bardzo dzielna.

Curry/Silver
Była z nami niemal od zawsze, niezwykle się udzielała, była Zasłużoną.

Aspeney
W HOTN była od samego początku, choć bardzo późno zaczęła aktywnie uczestniczyć. 2 lata nadrobiła w 2 miesiące. Była zasłużoną, Deltą. Wznowiła HOTN po jego usunięciu. Została Bethą.

Yuichi
Syn Gloli, zapoczątkował ciągłe przebywanie na chatach, niezwykle się udzielał. Był Zasłużonym.

Lady Destroy
Chociaż początek był taki, że wszyscy na nią warczeli, po pogryzieniu jednej z członkiń stada, po krótkim czasie stała się nieodmienną częścią Naszej rodziny.

Tiffany
HOTN było jednym z pierwszych jej stad. Była najmłodsza, lecz to nie zniechęciło jej do działań. Pomimo młodego wieku została zasłużoną i stała się ważnym członkiem Naszej rodziny.

Luna
Osoba o własnych poglądach, niezwykle tolerancyjna i pomocna. Słynąca z robienia dziwnych rzeczy z Aspeney. Zawsze trzymały się razem. Była Zasłużoną, a później została Bethą.

Glola
Była, jaką była... Jednak powinna być w tej ramce. Osoba z wielkim potencjałem, chęcią walki o stado. Organizowała zloty HOTN i inne imprezy. Założyła SŚ, była zasłużoną, a także Alphą HOTN. Była niesamowitą osobą.

Icee
Znana ze swojej szalonej natury, potrafiła rozbawić całe otoczenie jednym zwrotem. Zawsze miała masę pomysłów.

Szera
Z początku niezwykle szalona, z biegiem czasu coraz poważniejsza. Drocząca się wiecznie z Lady Killer, w końcu stały się przyjaciółkami. Była Zasłużoną, a także Gammą.

Quick Furious
Owiany tajemnicą wilk, wchodzący w skład wielkiej trójki. Zasłużony, udzielający się od początku nowego HOTN.

Suciune/Texi
Niezauważana, niedoceniana przez innych osoba, która pomagała jak tylko mogła przy odnowie HOTN. Została w stadzie pomimo przeprowadzek.

Mi-chan
Bardzo pozytywnie nastawiona osoba, żywa, energiczna, przepełniona uśmiechem. Niosąca pomoc każdemu.

Tiara
Zakręcona postać, o łagodnym uosobieniu. Uprzejma, okrzesana i przyjazna, prawdziwa członkini HOTN. Została opiekunką Pamiętnika. Była Zasłużoną.

Anaid
Konstruktywna i budująca bliższą wspólnotę Stada osoba. Odkąd dołączyła bardzo się udzielała, wiele wnosząc w życie stada. Była Zasłużoną.


Jenna
Niezwykle pomocna, życzliwa i pełna ciepła wilczyca. Zawsze można było na nią liczyć, gdyż ofiarowywała swą pomoc, nawet borykając się z własnymi problemami. Była Zasłużoną.

Kirke/Morana
Odchodziła i przychodziła, pojawiając się co chwila pod innym imieniem, jednakże jej postaci długo przeplatały się przez historię stada, wiele wnosząc do jego życia. Pomagała przy odnowie HOTN, była także pomysłodawczynią Radia.

Nemezis/Viera/Sith
Tak samo jak Kirke pojawiała się pod wieloma postaciami, jednakże jej osoba głęboko zapisała się na kartach historii stada.

Naphill Naomi
Zwana też Mlekiem, pełna energii, wesoła osoba, troszcząca się o wszystkich dookoła, organizatorka zlotów i częsta strażniczka ogniska, znana ze swego magicznego worka. Była w Dumie HOTN.

Tiinkerbell
Odkąd dołączyła do stada niezwykle się udzielała, angażowała w życie stada. Pogodna, chętna do pomocy osoba z masą pomysłów i życzliwym słowem. Była Alphą HOTN.


Seth Della San De'Kairn
Dość kontrowersyjna osoba, nie przez wszystkich lubiana, czy tolerowana. Mimo ogromnego wkładu i zaangażowania, był piętnowany przez wielu członków stada. Był Alphą.

Syriusz
Miła, pozytywna i życzliwa osóbka, chociaż jednocześnie niezwykle leniwa. Mimo, że na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia, od wielu lat wspiera po cichu stado, jest jednym z nieodłącznych członków rodziny.

Raksha Morte
Nieco tajemnicza i na pozór poważna, odkąd dołączyła bierze aktywny udział w życiu stada, wykorzystując przy tym swoją niezwykła kreatywność, została Zasłużoną i należała do Rady Stada.

Baru Saya
Dowód, że pozory mogą mylić, choć z wyglądu wydaje się osobą mroczną i nieprzystępną, w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót, odkąd dołączył zawsze był aktywny i interesował się sprawami stada, został Zasłużonym, należał do Rady Stada, objął stanowisko Alphy.


To członkowie Naszej rodziny, którzy nigdy nie zostaną zapomniani...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza