Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

29 marca 2013

Wyniki2

Witajcie, witajcie !
Dziś, z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy zlituje się nad waszymi ciekawskimi pyskami/mordkami/czy jak kto woli. W tej turze ogłoszę trzech wygranych ! 
Zaczynajmy !

Najbardziej rozsądną w naszym stadzie jest:
Stworzonko o przyjacielskiej duszy, niewielka ciałem, ale duża umysłem, pomysłowa, ,,łatwo zdobyć jej zaufanie, ale po jednym niewłaściwym kroku, można je stracić na długo,, nasza Lisia Mama:

Error Buen !
(ale ta nasza Alpha się pcha do zwycięstw hah)

Najbardziej radosnym zostaje ogłoszony:
Najbardziej radosny ! (buhehe) Wiecznie uśmiechnięty, no chyba że śpi, ,,w każdej osobie potrafi znaleźć zalety,, , syn naszej Alphy, lubiący zwracać uwagę, szczery, bezpośredni i zbyt leniwy by zajmować jakiekolwiek stanowisko w hierarchii, lis:
Ser, Syriusz !

Najbardziej tajemniczy waszym zdaniem jest: 
Duży, o karmazynowych ślepiach, starający się pomagać innym, dość spokojny, otwarty dla wybranych, strażnik naszego stada:
Ja ! Baru Saya !
(nie wiedziałam co napisać w opisie o sobie)

6 komentarzy:

 1. Kolejne gratulacje *skinęła do wszystkich łbem, lekko unosząc kącik pyska*

  OdpowiedzUsuń
 2. Uśmiechnęła się, skinąwszy do nich łbem.
  - Nie wielkie to dla mnie zaskoczenie, gratuluję wam wszystkim - powiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uśmiechnął się szeroko, słysząc o tym, że chociaż raz w czymś wygrał. -Jejku.. Dzięki wszystkim. I gratuluję reszcie oczywiście. Co do tej Lisiej Mamy. Nie przyzwyczajajcie się za bardzo, nie wytrzymałbym z taką ilością rodzeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. -Szczerze to wyniki mnie nie dziwią - uśmiechnęła się - Gratuluje zwycięzcom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wowoo, dziękuję. - Rdzawa rozpromieniła mordkę, bynajmniej, nie uważała siebie za specjalnie rozsądną, ale wcale nie uraził jej ten tytuł. - Z dwójką pozostałych zgadzam się w zupełności.

  OdpowiedzUsuń
 6. *skinął łbem* Ja również dziękuję za to wyróżnienie. *uśmiecha się lekko*

  OdpowiedzUsuń