Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

11 marca 2013

Organizacyjna.

Jeżeli tak miało być, zróbmy coś żeby stąpać na przód.

 Lisica jak zawsze siedziała na jednym ze skalnych wzniesień Wielkiej Jaskini. Jej wyraźnie gasnące spojrzenie powiodło po obecnych.

- Moi drodzy. Nagła zmiana w czołówce stada spadła jak grom i mam wrażenie, że spodziewaliście się jej tak samo jak ja, czyli wcale. Naprawdę do tego nie dążyłam. Organizujemy turniej walk, znamy już zakamarki naszych terenów, ale to nie wystarczy. Sprawa wygląda następująco; Sama nic nie zdołam. Potrzebujemy siebie nawzajem. I nie chcę tu wzbudzić w Was żalu, raczej ducha walki. Każdy z Nas jest członkiem Stada Nocy, stada które znaczy przecież coś więcej niż tylko teren, to my reprezentujemy dumny tytuł HOTN.
Proszę, zaangażujcie się, ja również się zaangażuję i tylko w ten sposób możemy coś zdziałać. - Uniosła wzrok, jej ciemne ślepia zabłysnęły, w nadziei na odzew.

__________________________________________
 • Niedługo pojawi się lista obecności, czuwajcie, bo wielu kisi się pośród tych autorów bez sensu
 • W dniach przedstawię Wam też pierwszych zasłużonych tej odsłony Stada Nocy
 • Konkurs stanął w miejscu - Baru, wypytaj pozostałych chociażby na facebooku, proszę.
 • Pilnie potrzebna osoba do ciągu dalszego stadnego opowiadania. Fleur?
 • Proszę, napiszcie, czy nie macie aby pomysłów na eventy, działania, dalsze kroki.
 • Albo dajcie chociaż znać, że jesteście. 11 komentarzy:

 1. Gdy tylko coś wymyślę to dam znać, ale tak ogółem jestem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogniska będą tak jak miały być. Za tydzień jest pierwszy dzień wiosny. Można z tym coś zorganizować. Raczej w półtora tygodnia da radę, tylko potrzeba chęci ze strony reszty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy dzień wiosny to nie jest zły pomysł. Jeżeli wymyślisz coś dalej w tę stronę zgłoś się, Sir.

   Usuń
 3. Mogę napisać dalszy ciąg opowiadania, nie obiecuję jednak, że zrobię to od razu, mam miliard szkoły na głowie. A co do eventu, fajne są takie na flashu, gdzie grupa musi wspólnie wypełnić jakąś misję, coś takiego. Niech żyje integracja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, można by podejść taki event, ale dopiero po turnieju walk. I oczywiście, napisz w odpowiednim sobie czasie.

   Usuń
 4. [Daje znać że jestem, a konkursem się zajmę, spoko. ]

  OdpowiedzUsuń
 5. [Też jestem, ale teraz w formie cienia... jest ale nie uczestniczy. Z powodu jak już wcześniej napisałam urodzin, więc na co jedynie mnie stać to odpisywanie na komentarze]

  OdpowiedzUsuń
 6. [Jestem, ale poki co strasznie biernie. Postaram sie cos z tym zrobic, ale poki co moje ukochane LO, a raczej wspaniali i wyrozumiali jak nikt inni profesorowie, daja mi po dupie.
  Na bloga zagladam codziennie, ale zupelnie sie nie udzielam, za co przepraszam. Jak pojawi sie chocby odrobina wolnego czasu, ktora spozytkuje na internet, to wszystko nadrobie.]

  OdpowiedzUsuń
 7. [Jestem, już jestem i będę aktywna, a przynajmniej bardziej się postaram c: /Envy]

  OdpowiedzUsuń
 8. [Wróciłam przed chwilą z Niemiec i aż mnie zatkało, kiedy zobaczyłam ile mnie ominęło. Turniej Walk? God, why?! A tak chciałam wziąć w nim udział... Nawet widziałam, że ktoś mnie zgłaszał, wow. Proszę o powtórzenie tego w najbliższym czasie, jeśli tylko będzie się dało. Pomysł z czymś na wiosnę - bardzo fajnie, mi się podobał ten konkurs na dzień drzewa, czy coś w tym stylu, gdzie trzeba było napisać opowiadanie, chętnie wzięłabym udział w czymś podobnym.
  P.S Zawsze jestem chętna do pomocy, jak tylko coś wpadnie mi do głowy to dopiszę.]

  OdpowiedzUsuń