Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

11 marca 2013

Notka (nie)organizacyjna.

Wszystko, co pragnę przekazać, to jeden, prosty komunikat.
Czas podjąć nieprzemyślaną i głupią decyzję i liczyć się z jej konsekwencjami.

Rezygnuję ze stanowiska Alphy HOTN na rzez Error Buen. Jest to kwestia nieodwołalna i nie chcę się tłumaczyć z powodów jej podjęcia. Decyzję o tym, kto będzie piastował stanowisko, jakie zajmowała Error pozostawiam jej i ona rozstrzygnie, jak i komu zostanie ono przekazane.


  • Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, pozwalając wspiąć się tak wysoko.
  • Szczególnie dziękuję Lisbeth, Rakshy i Kayoko. 
  • Ja wiem za co, choćby i nawet one nie wiedziały.Od teraz rządzi Wami Error Buen. Do niej się kierujcie z problemami.

2 komentarze:

  1. Jesteś nieodpowiedzialnym idiotą, Seth. Zawiodłam się na Tobie i piszę to publicznie żebyś poczuł moją złość bardziej, niż kolejne wypowiedziane w nerwach słowa impulsywnej lisicy. Ale cieszę się, że masz na tyle taktu, czy sentymentu, by nie odchodzić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję. Ta decyzja, to miała być ostatnia deska ratunku dla honoru Setha, bo nie nadaje się na Alphę, a Ty ją podeptałaś. Zostaję tylko dlatego, że to stado ma kilka moich, cennych wspomnień.

    OdpowiedzUsuń