Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

10 marca 2013

Międzystadny Turniej Walk

Ostatnią międzystadną imprezą była Wigilia HOTN, która udała się nawet dość dobrze, zatem od razu powstała inicjatywa, by organizować więcej kooperacyjnych zabaw.

Tym razem, wraz z Stadem Zwierzęcych Kłów i niedawno powstałym Brotherhood of the Red Tear postanowiliśmy zorganizować turniej walk, który odbędzie się na naszym chacie w sobotę (16.03), o godzinie 18:00.

Wypadałoby przybliżyć nieco zasady i zarys imprezy:

     Przed turniejem:
 • Każde stado, dowolną drogą, wytypuje dwoje czempionów do turnieju. Wybór czempionów może odbyć się choćby drogą walki między chętnymi do udziału w turnieju.
 • Każde stado wyznacza sędziego, który nie będzie walczył, a podczas turnieju będzie wyznaczał zwycięzcę w walkach, w których nie uczestniczył członek jego stada. (Np. Error nie mogłaby sędziować w walce, w której walczyłby Baru)
 • Każde stado wyznacza jednego, zapasowego czempiona, w razie, jeśli należałoby zastąpić innego, który nie może przyjść lub ma problem z walką.
 • Należy zgłosić (Najlepiej tutaj, pod notką, by każdy to widział) swoich czempionów i sędziego do czwartku (14.03). W piątek pojawi się rozpiska, kto z kim walczy.
     Turniej:
 • Podczas walki, prawo do pisania na chacie mają TYLKO osoby walczące i sędziowie. Jeśli ktoś chce grać - na privie, nigdzie indziej, jeśli nie będziecie się stosować, będziecie bezpardonowo wyrzucani z chata, a na niego narzucona zostanie rozmowa moderowana.
 • Osoby walczące otrzymują wyraźny, taki sam kolor, pozostałe dostają szary.
 • Każdy czempion walczy tylko z jednym innym. (Pierwszy czempion HOTN walczy z jednym z BOTRT, drugi czempion HOTN z jednym z SZK i tak analogicznie do wszystkich walczących.)
 • Walka odbywa się w maksymalnie 6 wypowiedziach:
  • Pierwsza - Pierwszy atak jednej ze stron.
  • Druga, trzecia, czwarta i piąta - Wypowiedzi zawierające informacje o sposobie obrony lub szkodach, jakie wyrządził atak przeciwnika na Twojej postaci, oraz kontratak. Ataki magiczne nie są dozwolone w turze pierwszej i drugiej, a ataki o największej sile powinny miećmiejsce jedynie w piątej, jako ataki końcowe.
  • Szósta - Pożegnanie z przeciwnikiem, ewentualnie dogrywka i ostatnia obrona strony, która zaczynała walkę.
 • Na napisanie swojej kwestii ma się góra 3-4 minuty, walka nie może trwać dłużej, niż 30 minut.
 • Nie wolno decydować o szkodach, jakie Twój atak wyrządził na przeciwniku, chyba, że jest to szkoda nieznaczna, np. drobna rana.
 • Między walkami długość przerwy będą wyznaczali sędziowie.
 • Forma postaci jest dowolna, może się zmieniać podczas walki.
 • Nikt nie jest niezniszczalny.
Ponadto konieczne są podstawowe zasady etyki i dobrego zachowania. Żadnego obrażania przeciwnika przed, podczas i po walce. Proszę, aby każde ze stad zastosowało się do powyższych instrukcji i poleceń. Pamiętajcie jednak, że to tylko zabawa.

Warto zaznaczyć, że w turnieju nie chodzi o wytypowanie najlepszego wojownika, czy też stada, które ma wygrać. Chodzi o samą przyjemność z walki!

Odgórnie mówię, że samemu zgłaszam się do udziału w turnieju, jeśli będzie więcej, niż 2 chętnych, sugeruję ustalenie walki, która wyłoni reprezentantów do turnieju.

Życzę Wam powodzenia i udanych walk.


____
Turniej rozstrzygający kto będzie reprezentować HOTN odbędzie się  we środę, 
13 marca o godzinie 19.00
Wszystkich chętnych prosimy o stawienie się przed wielką jaskinią (flash-chat)

7 komentarzy:

 1. [Spisałeś się, Sethu, jeżeli tylko wypali będę pałać dumą. Zgłaszam się do turnieju, jeżeli nie znajdzie się żadne przeciwnik gabarytów lisicy zgłaszam demona Error - Jah. Proponuję też od razu Baru, może Rakshe? I turniej samego HOTN we środę.]

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Oho już mi się podoba heh. Do walki proponuję Ciebie Seth i Rakshe, a jako jurorkę Error. Osobiście uważam że w kwestii wyboru można by zrobić sondę. ]

  OdpowiedzUsuń
 3. [fajny pomysł, ale niestety w sobotę wyprawiam urodziny, i nie będę mieć czasu na stadne walki... niestety]

  OdpowiedzUsuń
 4. [A Envy może wziąć udział? Bardzo podoba mi się ten pomysł i mam ochotę się włączyć. /Envy]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Oczywiście, niech Envy stawi się na eliminacjach.]

   Usuń
 5. [ Przepraszam,ale nie dałam rady wczoraj wbić na kompa. Z BOTRT udział w Turnieju biorę ja i Valcorvir Baal. Jako sędzię proponujemy Werchiel. Jeszcze raz przepraszam. ]

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Wybaczcie, że wcześniej nie zgłosiliśmy swoich kandydatów, ale wciąż mieliśmy problemy - ze względu na to, że nasi członkowie w soboty są wyjątkowo zajęci.
  Prawdopodobnie sędziować będzie u nas Kirley, a walczyć ja, jednak co do drugiej osoby pojawiły się komplikacje, bowiem nie będzie mogła pojawić się o tej godzinie. W ogóle, dzisiaj się nie pojawi, więc trwają wybory nowej osoby, jednak, cóż, nic nie wiadomo.

  Pozdrawiam,
  Betha SZK Apayan ]

  OdpowiedzUsuń