Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

6 marca 2013

Organizacyjna 003

Good, cóż to za żałoba po Lisbeth. Rozumiem ją, ale istniejemymy, nie umieramy.


Moi drodzy parafianie. Sethciu również.

 1. Playlista
Postanowiła zżerać bloga, kiedy tylko zostanie na nim zainstalowana, wobec tego muszę Was zmartwić, iż ów playlisty się nie doczekamy. Będziemy szukać czegoś podobnego, ale z poprzedniej musieliśmy zrezygnować.

 2. Stadne opowiadanie
Mordeczki, bardzo się ucieszyłam, że opowiadanie ruszyło, ale w tej chwili pozostaliśmy bez osoby która winna była napisać ważną część. W tym wypadku ktoś będzie się musiał posłużyć nią jako postacią, mam już nawet pomysł na włączenie jej zniknięcia do fabuły, ale jeżeli napiszę teraz ja, zatoczymy krąg, a nie chcę żeby brały udział raptem cztery osoby. Baru Saya, drogi Baru. Jako Betha HOTN proszę Cię serdecznie o napisanie kolejnej części.

 3. 'Konkurs'
 Idziemy do przodu, brniemy, ale jakże dokończyć konieczne wypytywanie członków stada, jeżeli nie pojawiają się oni na chacie? Drodzy moi. Liczę na Was.

 4. Ogniska
Zgodnie z Serową propozycją, on poprowadzi takież ogniska w piątki, a ja we środy.
(Co wynika z ankiety, notabene zagłosowało więcej osób niż powinno cziterzy.) Oficjalnie;

Ogniska odbywają się w każdą środę od godziny 19:00 
oraz w każdy piątek od godziny ___
(Sir, proszę o uzupełnienie, nie wiem o której chcesz je organizować.)
Odnawiamy tradycję podtrzymywania ognia?

5. Plusyyy należą Wam się, ale to po ustaleniu z Sethem. Seth, lamo, zgłoś się.


3 komentarze:

  1. Właściwie to mi też pasuje koło 19. Ogień zostaje. Był zawsze i niech będzie nadal. Gdybym się spóźniał to niech po prostu ktoś zacznie beze mnie. Postaram się jednak informować kogoś, że mnie nie będzie/się spóźnię.

    OdpowiedzUsuń
  2. [No przecież napisałem Ci, Error, że te plusy możesz wpisać.]

    OdpowiedzUsuń
  3. [uhm.. No dobrze postaram się napisać część kolejną, tylko obawiam się nieco, że mogę zepsuć jej sens ale chyba dam radę niczego nie zbabrać heh.]

    OdpowiedzUsuń