Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

22 lutego 2013

Trele morele.

Ja wiem, że uznacie mnie za upierdliwą osóbkę, ale...
CO Z MOIM POMYSŁEM NA KONKURS?
Error, chciałaś go chyba ulepszyć, ale nie dowiedziałem się na czym polega to ulepszenie, więc dopytuję teraz, tak publicznie heh.

Ostrzegam, nie odpuszczę. 
*szczerz*

6 komentarzy:

 1. Yaszka jaszka, pomysł dobry. Tylko lepsze niż głosowanie jest jury, proponuję żeby wyznaczyć takie jury, stworzyć z nią jakie powinny być stanowiska "naj", a później poprosić każdego z aktywnych członków do wyznaczenia swoich typów (oczywiście anonimowo). I jury tajnie, na podstawie głosów oraz własnej opinii, razem powybierałyby kto zostaje takim "naj". I publikować jeden, albo dwa tytuły w tygodniu, czy miesiącu, zrobiłabym graficznie jakieś prowizoryczne oscary, żeby je umieszczać w karcie postaci, a imiona wraz z tytułami widniałyby pod archiwum jako ciekawostka. Mua.

  OdpowiedzUsuń
 2. [Wypowiadałam się już, pomysł z konkursem bardzo mnie się podoba, więc jestem za i mogę pomóc, jeśli takowa pomoc będzie potrzebna.]

  OdpowiedzUsuń
 3. Proponuję, żeby jury prezentowali Seth, Baru i ja. Baru, Seth, zaproponujcie datę spotkania, ustalimy rangi.

  OdpowiedzUsuń
 4. [ Mi pasuje jutro ok. 20 lub weekend.]

  OdpowiedzUsuń