Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

2 stycznia 2013

Mapa

Nie wiem czy się podoba czy też nie, ale nudziło mi się i jest. Coś w stylu kawałka mapy naszego stada, z tego co pamiętam to takowej nie mamy. Jeżeli jest w miarę do użycia to wystarczy podpisać, ale to już zależy od was heh. Nie miejcie obaw co do napisania ,,weź z tym spierda*aj,, heh, jakoś to przełknę.

Edit: Tak przy okazji, z tego co mi wiadomo kiedyś wybierano tu najzabawniejszych, najmroczniejszych, najpozytywniejszych itp. Tam sobie myślę, że można to powtórzyć. Co wy na to?

10 komentarzy:

 1. Baru, kochana z Ciebie mordka, a sama mapa przemyślana, ale z tego co wiem, pamiętam i zawsze miałam przed oczami tereny stada są o wiele większe niż tylko jaskinia, krąg i jezioro. To może być fragment, szczególnie rozrysowany teren na którym najczęściej bywamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Tak wiem dlatego rysunek nie jest dokończony, wiem, że jeszcze są jakieś góry,las itp. Po prostu trudno mi było rozmieścić coś o czym nie mam pojęcia ]

  OdpowiedzUsuń
 3. ( Chciałabym tylko powiedzieć, że konkurs na mapę już się kiedyś odbył. Stworzone mapy znajdziecie tutaj w linkach (na samym dole) http://konkursy-hotn.blog.onet.pl/ Gdybyście byli zainteresowani, myślę, że można je wykorzystać. Ale to już oczywiście Wasza decyzja. )

  OdpowiedzUsuń
 4. [Byłem pewien, że to powyższe się pojawi. Za mapę masz plusa, a jeszcze ustalcie, czy to wersja finalna, czy będzie tego więcej.]

  OdpowiedzUsuń
 5. [Ale czy tereny przypadkiem się nie zmieniły?]

  OdpowiedzUsuń
 6. [Em ja też w sumie chciałam zrobić mapę, ale już mi się odechciało kiedy sprawdziłam drugą mapę z tego linku... właśnie sama chciałam coś takiego zrobić, ale widzę że są osoby dużo lepsi ode mnie więc nie będę się wychylać...]

  OdpowiedzUsuń
 7. ( Gratuluję zdolności przewidywania, Seth.
  Myślę Kayoko, że byłoby wspaniale gdybyś zrobiła taką mapę.
  I już więcej postaram się nie wtrącać. W ogóle przepraszam za odzywanie się.' )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Gdyby nie te gratulacje, to pewnie powiedziałbym, że nic się nie stało.]

   Usuń
 8. [ Mapa na pewno skończona nie jest, a Kayoko możesz mi pomóc ją podrasować ;) ]

  OdpowiedzUsuń
 9. [To i ja się wtrącę jeśli można. Mogłabym taką rozrysowaną już mapę całkowitą przerzucić na wersję digital-cyfrową]

  OdpowiedzUsuń