Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

1 czerwca 2013

Spójrz


Wilczyca nie wyróżnia się wyglądem od innych przedstawicieli swojego gatunku. Jest dość jasno umaszczona, z tyłu jednak ma sporo ciemniejszą sierść niż z przodu. Posiada długi, puszysty ogon, którym zawsze owija się, leżąc na uboczu i obserwując innych członków stada. Jest nieco mniejsza niż przeciętny wilk, dodatkowo jest dość drobno zbudowana, jednak jej gęsta sierść skutecznie to maskuje. Charakterystyczną cechą jej wyglądu są błyszczące błękitne oczy, które posiada w każdym wcieleniu od samych narodzin.


Arashi dość często używa również ludzkiej postaci. Wygląda wtedy jak około osiemnastoletnia dziewczyna. Tak samo jak w formie wilczej, jest bardzo drobna. Ma około metr sześćdziesiąt wzrostu. Posiada krótkie, brązowe włosy oraz charakterystyczne dla niej niebieskie, duże oczy. Jej lekko zadarty nos i policzki zdobią piegi, których Arashi wręcz nie znosi. Nigdy nie nosi butów, nienawidzi ich. Dlatego niezależnie od pogody i otoczenia, dziewczyna chodzi boso, co zwykle skutkuje zaczerwienioną skórą na stopach, szczególnie zimą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz