Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

7 czerwca 2013

Poznaj


Arashi ma dość skomplikowany charakter. Mimo dość młodego wieku, sporo przeszła i teraz szuka wyciszenia. Nie można o niej powiedzieć, żeby była jakoś szczególnie towarzyska, ale nie jest również typem zatwardziałego samotnika. Wbrew pozorom lubi się bawić, rozmawiać i nawiązywać nowe kontakty. Zwykle jednak siedzi na uboczu i obserwuje resztę stada. Można powiedzieć, że za dużo myśli, jednak nieczęsto dzieli się tym z innymi. Lubi pomagać. Lubi być postrzegana jako ktoś dobry i właśnie tego chce w swoim życiu. Żeby inni tak ją widzieli.
Nie odzywa się, gdy nie ma nic do powiedzenia, ale zapytana o coś, potrafi mówić i mówić, nie widząc końca. Zdarzają się jednak dni, w których bardzo oszczędza w słowach, a takie mają miejsce dość często.
Jest odważna i uparta. Mimo popełnianych błędów, potrafi się po nich podnieść i zacząć robić coś lepiej. Kiedyś była wojowniczką i kochała to, jednak teraz nie chce więcej zadawać i otrzymywać ran. Zarówno fizycznych, jak i psychicznych.
Traktuje HOTN jako nową nadzieję, która już kiedyś spełniła swoje zadanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz