Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

3 lutego 2018

Wilk który patrzył dwojako....

If you see the truth say truth

if you see lie say nothing

Historia

Aleksander (Xander)

Jako młode szczenię został wyrzucony ze stada. Owoc miłości osobników należących do dwóch przeciwnych sobie watah, Białych Mnichów oraz Mrocznych - Thorns. Za ojca miał Darnę, Alfę Thorns, a za matkę Azrię - Wilczycę Białych Mniszek. 
Przez wiele lat błąkał się bez celu, niechciany i odrzucany w większości miejsc gdzie tylko postawił łapę. W samotnej wędrówce towarzyszył mu orzeł, będący jego jedynym przyjacielem. 

Gatunek i opis

Nie da się określić jego postaci mimo faktu, że jego rodzice byli wilkami. Jest zmiennokształtnym nieznanego pochodzenia, o skupiających uwagę cechach. Dar czy też klątwa jaka towarzyszy mu od początku życia czyni go wyjątkowym. To jak postępuje w życiu, co robi, jakich wyborów dokonuje ma wpływ na jego wygląd, a w skrajnym przypadku również na charakter. Jego futro podzielone jest na dwoje - na białą i czarną cześć, które w kolejności odpowiadają dobru i złu. Zależnie od działań Xandra, dany kolor obejmuje większy obszar, dominując nad drugim. Gdy wilk stanie się cały czarny - jego charakter będzie uosabiał zło i wszystko co najgorsze, a gdy biały - dobroć. 


Mimo wiedzy o tym, że musi zachować równowagę w swych działaniach nie przywiązuje do tego zbytniej uwagi, postępując tak jak to odpowiada mu w danej chwili. Zdarza mu się być aroganckim i samolubnym, tak jak lojalnym i wiernym. Nie posiada zbyt wielu przyjaciół jednak jeśli już takowego ma, poświęci mu wiele, będzie dbał o niego lepiej niż o siebie samego. Nie jest skory do rozmów i mimo tego, że często ma coś do powiedzenia - trzyma to dla siebie. W jego charakterze występuje pełno sprzeczności będących wynikiem klątwy. Jest litościwy i dobry, jednocześnie będąc bezwzględnym, jest prawdomówny ale i kłamliwy, skromny ale i świadom swojej wyjątkowości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz