Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

11 lutego 2018

Lista Obecności zakończona.

▪Wraz z dzisiejszym dniem kończymy listę obecności. Opuszczają nas: Acebir, Liam oraz Scarisse; Fene natomiast postanowiła jednak na razie nie dołączać.

▪Jeszcze raz chciałabym powitać nowych członków stada! Zarówno tych powracających, jak i całkiem nowych.
W ostatnich dniach zawitali do Nas:
Aleksander, Satanae (Saba), Rakshasha Morte, Samuel Diablo, Kirke oraz Daila (VastoLorde), która nie napisała jeszcze notki powitalnej, ale planuje z nami zostać.
Wczoraj mieliśmy też dane poznać najmłodszego członka rodziny, jakim jest Valkkai!

▪Przy okazji chciałabym też ogłosić, że Regulamin i Historia zostały już zaktualizowane, pojawił się FAQ, nadal trwają prace nad Terenami, natomiast na razie postanowiliśmy zrezygnować z Fabuły, która wymaga jeszcze dopracowania, a wprowadzała niepotrzebny zamęt.

▪Osoby, które nie określiły w Karcie Postaci, jakie chcą zajmować stanowisko w hierarchii, proszone są o zgłoszenie się po zadanie w zakładce Zadania.

Pod koniec miesiąca pojawi się pierwsze podsumowanie!


Aldieb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz