Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

2 grudnia 2014

Moshi moshi, Luka desu XD

Imię: Luka

Wiek: Urodzona 24 kwietnia, liczy sobie 2 lata

Ogółem: Jest mieszańcem, a rodzice nie są znani. Jednak z tego co udało się jej wywnioskować z swojego pochodzenia to to ,że jest mieszańcem psa i szakala. Jest dość dziwną postacią. Skarjnie tolerancyjna, starająca się być miła. Uwielbia się do każdego tulić i łasić oraz okazwać ciepło nawet obcej osobie. Nie jest zbyt rozmowna ale zawsze na jej ciche towarzystwo można liczyć. Nie chętnie mówi o sobie. Miewa szalone pomysły. Co ważniejsze miewa dość zmienny charakter, ale całe szczęście ciężko to zauważyć. Jest niewidoma od urodzenia. Mimo swojej ,,przypadłości" nie zniechęca się do biegania szaleńczo a co za tym idzie potrącenia drzewa które jak twierdzi jest chamskie w obyciu i nie chce ustąpić jej drogi. Więc całkowicie można powiedzieć ,że jest zupełną niezdarą. Potrafi się potknąć o własne nogi. Uwielbia śpiewać i robi to bardzo często, jednak gdy jest sama. Zawsze improwizuje z melodią i treścią co przynosi jej wiele śmiechu z własnych głupich pomysłów. Nie jest silna. Sama może jest wielkości kota. Ma czarną sierść i długi ogon. Jej ciało jest zawsze chłodne. Posiada również przemianę w człowieka. Co do mocy magicznych też nie jest ich wiele. Posługuje się lodem( umiejętności są niewielkie), potrafi czasem stać się niewidzialna (na okres jednej godziny) i lewitować. Pochodzi z Egiptu. Większość czasu spędzając jako bezpańskie zwierze, żyjąc w wolności. Nędznej ,ale wciąż wolności. Nuda, i rutyna przyczyniły się do pomysłu by odwiedzić kawałek świata. Oddalając się od przyjaciół wyruszyła w na nie małą przechadzkę i w taki oto sposób można ją spotkać na terenach tego oto stada.

Miejsce w hierarchii: Póki co nie szuka, usprawiedliwiając się ,,brakiem kwalifikacji"..

(Ja jestem autorem więc chyba zgody nie potrzebuję? ;-;)
(Art jako człowiek : Work in progress)
(No i oczywiście jestem otwarta na wszystkie wątki i powiązania c:)


5 komentarzy:

 1. [ Awww jaki ładny wilczeeek *.* No to ten Cześć :D Nie wiem czy jest sens zaczynania watku :D ]

  Etta

  OdpowiedzUsuń
 2. Wilczyca o skrzydłach, trzech ogonach i niespotykanym wzroku podeszła do niego. - Hey my się już poznałyśmy. - Zaśmiała się. - Pokazano ci już tereny?. - machnęła ogonem.

  OdpowiedzUsuń
 3. [Witamy, witamy. Normalnie kolejna nowa osóbka. Jak miło ;) Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła. /Serek ]

  OdpowiedzUsuń
 4. Obrzuciła samkę pobieżnym spojrzeniem złotych ślepi. - Salve. - Przywitała się, skłoniwszy lekko głowę. - Witaj, w Stadzie Nocy. - Uśmiechnęła się przyjaźnie. - Mam nadzieję, że uda Ci się poczuć tutaj jak w domu. - Powiedziała, spoglądając życzliwie na samicę. Każdy nowy członek był mile widziany.


  [ wybacz, że witam Cię dopiero teraz. ]

  OdpowiedzUsuń