Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

19 grudnia 2014

Notka organizacyjna.

Wigilia HOTN
Przypominam, że Stadna Wigilia już jutro! - 20 grudnia (sobota) - na Polanie.
Wigilia rozpocznie się o godzinie 20:00. Prosiłabym jednak, żebyście w miarę możliwości zjawili się wcześniej, ponieważ rozkręcenie gry, zawsze zajmuje trochę czasu. Dlatego zaczynamy się zbierać od godziny 19:00. Będzie to też czas na przyozdobienie i przygotowanie Polany.

Na Polanie stanie Choinka, a HOTN'owiczów odwiedzi Święty Mikołaj!
(I tu przypominam o przesyłanie prezentów na adres Rady HOTN. Jak na razie nie dostaliśmy ani jednego meila... :c )


Pamiętnik HOTN
W końcu mi się udało. Wszystkie opowiadanie z blogspota zostały w końcu zarchiwizowane na Pamiętniku. Teraz będzie można zacząć go uzupełniać na bieżąco. (Ha, jak ja do tego tęskniłam.)

Poza Pamiętnik został wzbogacony o:
Opowiadanie Stadne pt.: "Kosmici" - jeszcze z czasów Herd Of The Dreams

Chciałabym też zaznaczyć, że w tym momencie jest 709 opowiadań, wierszy, realacji z imprez, opisów zlotów i innych.
W tym 673 od 18 kwietnia 2010 roku (4 lata) i 103 od 18 października 2012 roku, czyli od przeniesienia na blogspot.

Jako że Święta są tuż tuż chciałabym Wam polecić Opowiadanie Świąteczne z 2011 roku, w którym zostało opisane tajemnicze porwanie Świętego Mikołaja, przy czym historia kończy się niesamowitym zwrotem akcji.~


Zasługi
Plusy za aktywność na chacie dostaję:
Seiye +1
Liam +1

[Baru się nie liczy. I tak ma za duży plusów. XD ]

Ogólnie plusy staram się uzupełniać na bieżąco, ale jakbym coś przeoczyła, to dajcie mi znać.


Zadania do hierarchii
Potrzebujemy nowych zadań dla:
Seiye - wojownik, mag(?)
Ves - zwiadowca
Etta - szpieg, medyk

Gdyby ktoś miał jakiś pomysł niech mówi. Ja sama nie jestem zbyt dobra w wymyślaniu zadań do hierarchii, ale też spróbuję nad tym pomyśleć.

8 komentarzy:

 1. [Podobno wymyślanie zadań szło mi dobrze, więc zarzucę dwoma przykładowymi (wymyślone w trakcie pisania tego komentarza).

  Ves, przyszły Zwiadowco,
  chodzą słuchy, że na granicy z terenami Stada Nocy, nieopodal bagien,co jakiś czas można zaobserwować lwy. Pojedynczo lub w grupach. Są to plotki niesione przez mieszkańców lasu, nie wiadomo, czy prawdziwe, jednak zwierzęta zamieszkujące tamte obszary są niespokojne. Dowiedz się, czy ów lwy rzeczywiście istnieją i jakie mają zamiary.

  Etto, przyszły Szpiegu,
  niedaleko terenów Stada Nocy ostatnimi czasy wyrosła niewielka wioska. Znajduje się w odległości bezpiecznej dla mieszkańców tego terenu, jednak nie wiadomo, jacy ludzie w niej mieszkają i czy w przyszłości nie zechcą zapędzić się za daleko. Tyczy się to w szczególności tamtejszego lokalnego myśliwego - sprawdź go, dokąd się wybiera na polowania, gdzie wędruje i czy może nam zaszkodzić. Nie daj się rozpoznać w swej zwierzęcej postaci, jeśli Cię zobaczy, niech uzna za nieznajomą twarz.

  Nic lepszego nie mam. Zależnie jednak od tego, jak Ves przeprowadziłaby swoje zadanie na zwiadowcę, można by było w przyszłości pokombinować z zadaniem na wojownika. Na maga musiałabym wiedzieć, jakiego konkretnie.
  Mam nadzieję, że się przyda ;p
  Na wigilijce postaram się zjawić, ale nic nie obiecuję.]

  OdpowiedzUsuń
 2. [Ten maleńki tekst pod "plusy za aktywność" to dyskryminacja! Bo co?! Bo jestem czarny!? xD Bezczeleństwo...

  A tak poza tym to na Wigilii się pojawię i wybaczcie za chwilową nieobecność. Sporo spraw do załatwienia.

  Do zobaczenia ^^ ]

  OdpowiedzUsuń
 3. [Zapytam jeszcze, czy może ktoś chciałby kolejne zadanie na następny szczebel? Osobiście chcę sobie wymyślić i wspiąć się nieco wyżej, dlatego zapytuję Aldieb Ciebie - mogę? I czy na wyższy stopień maga wystarczy, że w hierarchii jestem tylko magiem mroku?

  No i proponuję wiadomość o pojawieniu się nowych zadań umieścić też w ogłoszeniach, żeby się w oczy rzucało ;p]

  OdpowiedzUsuń
 4. [ Tak, możesz. c: Jednakże najwyższy szczebel hierarchii wymaga 3 wykonanych zadań, czyli, żeby zdobyć to stanowisko musisz wykonać jeszcze dwa.

  Już uzupełniam. //Aldieb ]

  OdpowiedzUsuń
 5. [Wymyśliłam zadanie na medyka, więc zarzucam:

  Ostatnimi czasy zamieszkujące tereny lasów stada jeleni i innych kopytnych atakuje bliżej nieokreślona zaraza. Coraz częściej można spotkać samotne truchła pośród drzew, cuchnące zgnilizną i nawet nie tknięte przez padlinożerców. Jeśli dalej tak pójdzie, mogą one wymrzeć całkowicie.
  Etto, przyszły Medyku,
  dowiedz się, co wybija kopytnych, znajdź antidotum i uzdrów tyle zarażonych, ile zdołasz, jesteś nadzieją leśnych zwierząt. Uważaj, nie wiemy, czy zaraza może przenosić się na inne gatunki.

  Mam nadzieję, że może być ^^ Nad resztą myślę - będę dopisywać tutaj, jeśli coś mi wpadnie.]

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Hmm. Podoba mi się, aczkolwiek nie wiem czy nie jest za trudne. Wydaje mi się być dosyć złożone. Powiedziałabym, że jego poziom bardziej nadaje się na wyższą albo najwyższą rangę.

  //Aldieb ]

  OdpowiedzUsuń
 7. [To można zachować na później, jakby ktoś się dobijał o wyższą rangę, a na tę podstawową jeszcze pomyślę...
  Może coś w tym stylu? Nie wiem, czy znów nie za łatwe, ale chyba na podstawową powinno starczyć.

  Zamieszkujące w pobliżu jeziora kaczki bardzo osowiały. Są ospałe, nie mają sił do latania i większość czasu spędzają w gniazdach. Można też zauważyć niepokojące wypadanie piór z ich skrzydeł.
  Etto, przyszły Medyku,
  dowiedz się, co jest przyczyną stanu kaczek i znajdź na to lekarstwo.

  Swoją drogą, chcesz może jeszcze na jakieś konkretne stanowiska zadania? Na przykład właśnie na te wyższe rangi albo żeby było w zapasie? Mogę coś pokombinować tak ogólnie i potem wrzucić w jednym komentarzu (albo Tobie na gg przesyłać) żeby już zamieszania nie robić tutaj ;p ]

  OdpowiedzUsuń
 8. [ Myślę, że to będzie w porządku. c:

  Bardzo dobry pomysł. W sumie najwygodniej by mi było jakbyś przesłała na meila Rady (radahotn@gmail.com) //Alu ]

  OdpowiedzUsuń