Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

1 października 2013

Dzień szczerości

Mam pewien pomysł!
Może ożywi on Dzieci Nocy jeszcze bardziej. Nie wiem czy można nazwać to konkursem czy też nie, ale chce podzielić się przemyśleniami. 
Do rzeczy:
Kilka osób w notkach powitalnych przedstawiało w cytatach opinie innych o sobie. Robiły to głównie postacie mające do czynienia z HOTN już od dłuższego czasu. W pamiętniku też widnieje margines o ważnych członkach naszego stada. Pomyślałem więc, że można zorganizować coś w stylu dnia szczerości. 21.11 widnieje w kalendarzu właśnie taki dzień. Wymyśliłem więc, aby założyć jakiś email, na który będziemy wysyłać opinie o członkach naszego stada. Będzie można to wykonać anonimowo, a dla bardziej odważnych wystarczy podpis. 21.11 wyświetlilibyśmy dostarczone opinie. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale mnie osobiście interesuje opinia innych, z czystej ciekawości. Rzecz jasna mile widziane jakieś ulepszenia z waszej strony. 
Co o tym myślicie?

5 komentarzy:

 1. [ Bardzo mi się podoba ten pomysł. c:

  Myślę tylko, że można wysyłać to po prostu na e-mail rady HOTN, tylko z odpowiednim hasłem w tytule. No, chyba, że Ty byś bardzo chciała się tym zająć, to wtedy rzeczywiście można by założyć jakiś dodatkowy adres. ]

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Zajebisty pomysł. o3o'
  Ciekawie by było, ot co. I możliwe, że więcej tego życia będzie. o: ]

  OdpowiedzUsuń
 3. [Też bardzo podoba mi się ten pomysł, więc jestem jak najbardziej za.
  Życia jest co raz więcej, widać to chociażby po ilości opowiadań - według mnie może już być tylko co raz lepiej :)]

  OdpowiedzUsuń
 4. [ Bardzo się cieszę. Co do e-maila, nie byłam pewna czy istnieje jeszcze ten rady HOTN, dlatego napisałam o nowym. Proszę więc o przypomnienie do niego adresu. ]

  OdpowiedzUsuń
 5. [ To znaczy... to jest ten, na którym jest założony blog oraz Pamiętnik: radahotn@gmail.com ]

  OdpowiedzUsuń