Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Zapraszamy na Discord.


Zapraszamy w Nasze szeregi!

11 marca 2017

Podblogi - aktualizacje

Chciałam Was poinformować o zmianach, które zostały przeprowadzone na WoHOTN oraz Pamiętniku. Oprócz nowej grafiki, blogi zostały uzupełnione o nowe informacje i funkcje. Prace nie są jeszcze skończone, jednak zajmuję się tym sama, kiedy znajdę czas, także idzie to dosyć powoli.

 1. W zakładce "O Stadzie" zostały dodane informacje o Mentoracie oraz linki do testów wiedzy o HOTN i SŚ. Zaktualizowano informacje o liczbie alph oraz daty w historii.
 2. Powstały również nowe podstrony, gdzie można obejrzeć nagłówki HOTN oraz screeny bloga i chatów.
 3. Powstała nowa zakładka "Karty Postaci", gdzie można znaleźć informacje o byłych oraz obecnych członkach stada. Znajduje się tam także podstrona dotycząca korelacji między członkami. 
 4. Zamieściłam też na blogu fotoreportaż, znaleziony na starym podblogu "Gazetka HOTN".


 1. Zamieściłam kilka starych opowiadań z 2009 i 2010 roku, które udało mi się znaleźć we własnych archiwach.
 2. Powstała nowa możliwość - wyszukiwania postów po autorach. Myślę, że będzie to przydatne dla osób, którzy mają ulubionych pisarzy i lubią wracać do ich twórczości, a także dla tych, którzy chcą spojrzeć na własne dzieła.
 3. Po za tym staram się zamieszczać posty w Pamiętniku, pod rzeczywistą datą - by łatwiej można było je wyszukać w archiwum. Ta część niestety idzie mi bardzo mozolnie, także nie jestem jeszcze nawet w połowie procesu.
 4. Pojawiła się playlista. (Muzyka: The Elder Scrolls IV - Oblivion Soundtrack)


Jeśli macie jakieś uwagi, zażalenia, czy też pomysły co jeszcze można byłoby zmienić lub dodać, chętnie Was wysłucham.

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiś starych screenów, opowiadań, wierszy, logów z chata, rozmów, karty postaci, itd., które chcielibyście zamieścić na którymś z podblogów, zgłoście się pod tym postem.


Pozdrawiam,
niegdyś Aldieb.

2 komentarze:

 1. [Jeny, jak fajnie na to wszystko popatrzeć. Nie zostaje mi nic innego jak bardzo Ci podziękować, na prawdę kawał dobrze wykonanej roboty. Jeżeli będziesz potrzebować w czymś pomocy to jestem do dyspozycji.]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Mogłabyś do mnie napisać na gg? (2082254) Chciałam Cię o coś zapytać. /Al ]

   Usuń