Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

26 października 2015

"Tajemnicza notka"

Aldieb

     Długo by wymieniać to, co zrobiłaś dla Stada Nocy. Równie długo wymieniać by to, co zrobiłaś dla Dzieci Nocy. Twoja obecność tutaj była, jest i zawsze będzie wyczuwalna. Nawet kiedy Ciebie nie było, My wiedzieliśmy, że zawsze gdzieś tam jesteś. Jesteś fundamentem, na którym powstała Nasza Rodzina. Tak, wiem, wiele osób mogło mieć do Ciebie pretensje, wiele skoczyłoby za Tobą w ogień, jedni traktowali Cię jak matkę, a inni po prostu znali Cię czy widywali. Teraz to jest nie ważne, walić te wszystkie podziały... Mimo to, że nie ma już Ciebie z nami ciałem, zawsze będziesz z nami duchem, tutaj, w Twoim domu.

Kendal
"Z Aldieb tak nie na temat HOTN zdarzyło mi się pogadać tylko raz i wydaje mi się całkiem w porządku, nawet bardzo. Tyle co byłam na HOTN kiedy była ona to wyrobiła sobie u mnie opinie bardzo ogarniętej i odpowiedzialnej osoby. Wydaje mi się zorganizowana, o fajnie było z nią pograć, czy popisać. Szkoda, ze już jej nie ma, ale jak napisała nie ma czasu i szanuje to. Jeśli wróciłaby ucieszyłabym się mimo, ze nie znam jej za dobrze."

Seiye
"Nie znałem Aldieb zbyt dobrze, nie było okazji do tej pory tak po prostu porozmawiać, ale na tyle co ją zdążyłem poznać nie była zła. Wydaje mi się, że byłoby można z nią normalnie porozmawiać i zapewne byłaby pomocna."

Dalia
"Ja? Hm... słabo ją znałam, ale zawsze gdy z nią grałam było ciekawie. Zawsze wyczekiwałam aż odpisze, bo czułam taki dreszczyk ciekawości."

Syriusz
"Alutka to chyba najbardziej kochana osoba, którą miałam okazję poznać w HOTN. Widziałam się z nią i co kilka minut miałam ochotę ją przytulać. Zawsze można jej się wygadać, wątpię, żeby kogoś zbyła. Jest wrażliwa i czasem łatwo ją zranić. No i narysowała mi lisiałka, za co ją kocham. Nie sądzę, żebym miała jakiś powód, żeby myśleć o niej negatywnie. Żałuję tylko, że mieszka tak daleko."Oficjalnie Aldieb zapisuje się w szeregi Zasłużonych naszego stada jako Wieczny Ślad.

Wybacz, że dopiero teraz.

Niestety nie jest mi dane przydzielić jej żadnego demona, w zaświatach raczej się nie przyda.

***

A w kwestii spraw dotyczących Stada Nocy:

1. Pomyślałam o odświeżeniu, mam propozycję trzech grafik, wybierzcie najlepszą poprzez komentarze. Gdyby był ktoś chętny pokazać swoje pomysły to pisać  na gg (1096765).

A


B

C
2. Poza tym, wyszły dwie propozycje od Seiye:

- Playlista na blogu - Co o tym sądzicie?
- Stworzenie czterech różnych grafik (zima, wiosna, lato, jesień) i zmiana wizerunku bloga zgodnie z porą roku. Oczywiście grafiki nie muszą być przypisane na stałe, mogą się zmieniać. - Co o tym sądzicie?

13 komentarzy:

 1. Łaaa. Ciężko mi się zdecydować, na jaką grafikę oddać głos. Każda ma coś w sobie. Jedynym ich minusem jest to, że napis jest podwójny czy jak to tam nazwać i ciężko trochę się czyta. Co do playlisty jestem za. No i kwestia Alutki. To miłe, że została doceniona, należało jej się. /Serek

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie to nawet celowo zrobiłam mało czytelne napisy, chciałam żeby elementem głównym była grafika, bo ludzie i tak wchodząc widzą na jaki blog wchodzą i nazwa nie jest im obca. Co do Autki, dzięki, również uważam, że jej się należało. A z playlistą zobaczymy jak inni się wypowiedzą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aldieb się należało, nie znałem jej za dobrze ale napewno była wspaniałą osobą i szkoda że nie ma jej już z nami...
  co do grafiki to proponuje grafikę "C"

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo Al.
  3 szablon, idealnie pasuje do tego co się teraz dzieje.
  Nie jestem zbyt przekonana do playlisty.

  //Fujo, Asmo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi tam się tam najbardziej druga grafika podoba, ale napis jest bardzo słaby, wystarczył by zwykły, prosty, nie taki przekombinowany, zwłaszcza gdy na samej grafice sporo się dzieje. I pomysł ze zmianą wystroju na pory roku - super sprawa, tylko wtedy kolorystycznie musiałby pasować do danej pory roku, a nie ciągle ta przytłaczająca czerń wszędzie xd

  ~Raksha

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam za opinię. Raku, oczywiście jeżeli chodzi o pory roku to cała kolorystyka się zmieni, jedynie na zimę może zostać tak jak jest teraz ;) Z playlistą zobaczymy co i jak. Jeżeli już powstanie to taka, którą można samemu sobie puścić i w każdej chwili zatrzymać - sama wiem, że z czasem bywają irytujące.

  OdpowiedzUsuń
 7. A, i mi jeszcze pomysł z kolorystyką średnio się podoba ale jeśli będzie to źle nie będzie.


  Ps. Ej, nie pamiętam czy ja kiedy pytałam czy nie, wróci stara forma komentarzy czy będzie ta?

  OdpowiedzUsuń
 8. Komentarze zostaną tak jak są, mało komu chce się klikać po kilkadziesiąt razy, aby zobaczyć ostatni komentarz. Teraz wystarczy jeden "klik" i od razu widać najnowsze. W grę wchodzi odnawianie linków i powrót do poprzedniej wersji, gdyż, nie powiem, wizualna wersja tej jest do bani. Poruszę ten temat w notce.

  OdpowiedzUsuń
 9. To mi czerń do zimy pasuje jak pięść do nosa, tak szczerze powiedziawszy xd Chyba że byłaby tylko dopełnieniem do, np. trzeciego nagłówka, wtedy jeszcze. Jednak skłaniałbym się do kolorów typowych dla danych pór roku, może też opis pogody gdzieś na boku bloga, jak często w innych mają? Tak żeby trochę ożywić to nasze szaro-buro-ponure HOTN.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda,że Anusiakowa odeszła z waszego blogu.Przynajmniej jedna osoba,która nie leniła się i bardzo ładne opowiadania pisała w tym miejscu.Cóż nie ma co się oszukiwać, leżycie.Wasze stado bardzo słabo prosperuje i w dodatku nie macie gdzie się promować ponieważ na okrągło powoduje awarie chatu.Baru Saya daj sobie na luz i nie staraj się go odnawiać.To już jest koniec- zostaliście zdegradowani

  OdpowiedzUsuń
 11. "waszego bogA" jak już ^^ Dzięki za ciepłe słowa i wsparcie. Małe sprostowanie - chat nie służył tu do promowania się. Wiem, że bardzo się o nas troszczysz, aż łezka w oku się kręci widząc Twoje zaangażowanie i poświęcenie. Naprawdę... zrezygnować z życia prywatnego dla Naszego Stada. Wybacz, że Cię nie doceniamy, mamy gdzieś Twoje staranie - działaj dalej, życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 12. >waszego bloga< Jak już tak bardzo pragniesz mnie pouczać to rób to dokładnie beybe :-)

  OdpowiedzUsuń