Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Zapraszamy na Discord.


Zapraszamy w Nasze szeregi!

4 czerwca 2014

Nowy szablon + parę innych spraw.

W końcu udało mi się zebrać i zrobiłam nowy szablon.
Można go uznać za tymczasowy.
Nadal mi nie do końca wszystko pasuje, więc będę jeszcze poprawiać.
Po za tym nadal myślę nad jakimś innym szablonem, który by lepiej pasował, ale zrobiłam na razie ten, bo już na poprzedni bałagan nie mogłam patrzeć. @_@

W każdym bądź razie, mówcie co myślicie. Wszystko pasuje? Czy trzeba coś jeszcze pozmieniać?A teraz jeszcze jedna sprawa. Mam pytanie odnośnie fabuły.
Rzecz w tym, że kiedy ja zaczynałam grać(a właściwie przez jakieś 5 lat jak należałam do stada) fabuły nie było i po prostu nie potrafię brać jej pod uwagę. Jednakże z Wami jest inaczej.
Dlatego chciałam się tylko zapytać, czy chcecie, żeby została? Jeżeli tak, to nie ma problemu. Po prostu dla mnie jest raczej zbędna..' Ale to tylko takie moje osobiste zdanie.


Kolejną rzeczą jest konkurs(?) na opowiadanie, o którym jest mowa w ogłoszeniach. Tak jak już chyba kilka razy mówiłam nie wiem o co w nim chodzi. Ale z tego co widzę nikt już raczej nie jest tym zainteresowany. Dlatego jeżeli nikt nie ma nic przeciwko uważam, że należy go zakończyć.
Zawsze można zorganizować kolejny.


Kolejne pytanie, to czy ma ktoś jakieś pytania/prośby organizacyjne. Jakieś plusy, zadania na hierarchię, czy cokolwiek innego. Jeżeli tak, piszcie, postaram się wszystko uzupełnić.
(A ja po raz kolejny bym prosiła o pomoc w wymyśleniu dla mnie zadania na maga powietrza.)


Hm... i było coś jeszcze, ale nie pamiętam już co. Ff. Przypomniałam sobie.

Nie. Znowu zapomniałam...' A, już wiem.

Chciałabym w końcu ogarnąć jakoś mapę terenów stada. Tylko nie wiem, czy mam wykorzystać już jakąś istniejącą, czy raczej na podstawie już zrobionych, stworzyć nową.
Pytanie też czy wolicie wersję czarno białą (na papierze, tuszem; papier stylizowany na stary i zużyty), czy raczej w kolorze, robiona w wersji cyfrowej. (Osobiście wolę pierwszą opcję.)

Także, czekam na Wasze opinie.

14 komentarzy:

 1. [Szablon mi się podoba, sówka ładnie pasuje i ogólnie jest spoko.

  Prawdę mówiąc fabuła była potrzebna jak na razie tylko do opowiadania grupowego, nic więcej nie wniosła więc jest mi obojętne czy zostanie, czy nie.

  Popieram, pora zamknąć ten konkurs, wiem, że brałam w nim udział ale sama już nie pamiętam co to było.

  Ja mam pytanie co do zadań. Stanowisko obrońcy ma jakąś wyższą rangę? Jeżeli tak to piszę się na kolejne zadanie. Co do zadania na maga powietrza to już chyba dawałam pomysł, coś na postawie, że do naszych terenów zbliża się "żywa trąba powietrzna" tj. taka myśląca xD i zagraża nam, a Ty musisz ją jak najszybciej powstrzymać.]

  OdpowiedzUsuń
 2. [Bardzo mnie to cieszy.

  Ok, odnotowałam. To zobaczymy co inni myślą donośnie tej fabuły.

  Okej. Zaraz w takim razie usunę tę informację z ogłoszeń.

  Z tego co mi wiadomo to nie. Chyba, że przywódca czujek, bo z tego co widzę to właśnie ta ranga dowodzi tym szczepem. Ale jeżeli bardzo chcesz można nad tym pomyśleć i spróbować coś pozmieniać.

  Hm. Hm.. Szczerze mówiąc jestem dość wybredna i nie podobał mi się ten pomysł. XD Ale jak nie uda się znaleźć nic lepszego, to może to wykorzystam, dzięki. c: ]

  OdpowiedzUsuń
 3. [Mi też szablon się podoba, chociaż ta czcionka to już średnio - wolałam tę z poprzedniego, jednakże to już takie moje odczucia estetyczne.
  Fabuła też mi jest w sumie obojętna, wielu z osób od grupowego opowiadania już nie ma, więc ono w sumie też większego sensu już przedstawia.
  Zamknięcie konkursu również popieram. Można by pomyśleć nad jakimś innym w zamian.
  Nad zadaniem mogę Ci pomyśleć, jeśli chcesz c;
  ~Raksha Morte (sorki, nie chciało mi się przelogowywać)]

  OdpowiedzUsuń
 4. [Też mi do końca ta czcionka nie pasuje, ale nie pamiętam jaka była wcześniej. ;^; Zmieniłam bez spojrzenia na nazwę poprzedniej. D: Ale spróbuję znaleźć jakąś lepszą.

  Ok, ok.

  Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś mogła. c: ]

  OdpowiedzUsuń
 5. [Okey, cosik nawet już wykombinowałam, to przedstawię poniżej.
  Baru - odnośnie Twojego zadania, na wyższe stanowisko chyba trzeba wykonać trzy kolejne zadania, by awansować; jakoś tak przynajmniej jest napisane.
  Sama chętnie też bym wykonała jakieś kolejne zadanie, obojętnie na jakie stanowisko...

  "Na terenach Stada Nocy zawsze roiło się od ptactwa wszelkiej maści. Skrzydlaci szczególnie umiłowali sobie gałęzie wysokich drzew lub góry na pograniczu obszaru należącego do stada. Często zobaczyć można było orły szybujące swobodnie nad szczytami, jednakże ostatnio coś w ich zachowaniu się zmieniło. Stały się niespokojne, zbaczają z kursów, latają bez ładu i składu, jakby nie mogąc zapanować nad własnymi skrzydłami. Wydaje się, jakby prądy powietrza nad górami oszalały.
  Przyszły Magu Wiatru - Aldieb
  Zbadaj sytuację i dowiedz się, co jest przyczyną nagłych anomalii. Jeśli to możliwe, postaraj się przywrócić równowagę i usunąć źródło tego zagrożenia, by orły znów spokojnie mogły szybować w przestworzach."

  Może być? c;]

  OdpowiedzUsuń
 6. [Brzmi ciekawie. Zdecydowanie może być. Dziękuję bardzo. c:


  Hm... a może chciałabyś pomóc w zadaniu dla Arjuny? Z tego co wiem, Ar chciała być medykiem. Pomyślałam sobie, że może ktoś na ochotnika chciał by sobie coś zrobić (w wyniku jakiejś przygody, walki, zadania, zatrucia czy czegokolwiek) i Ar musiałaby pomóc tej osobie.
  Jak na razie mam tylko ten pomysł, ale jeżeli nie, to postaram się wymyślić coś innego.]

  OdpowiedzUsuń
 7. [Okey, nawet już coś mam, mogłabym potem nawet wsadzić to do swojej notki, jako uzupełnienie, żeby było wiadomo, jak Raksh się uszkodziła.

  "Członkowie stada ostatnimi czasy często wyruszają w pościg za własnymi demonami. Tereny wtedy dziwnie pustoszeją, póki zagubione dusze nie wrócą ze swych poszukiwań i kolejnych przygód. Tym razem jednak coś poszło nie tak, jak powinno, i czarna pantera weszła na polanę, utykając, kołysząc się i brocząc krwią obficie z rany na boku. Podłużne trzy cięcia ropieją, puchną i śmierdzi od nich bardzo nieprzyjemnie, a Raksh sama nie jest pewna, dlaczego. Wie tylko, że bardzo szybko słabnie i nawet cień nie dostarcza jej dużo sił.
  Przyszły Medyku - Arjuno
  Zbadaj uważnie Rakshę i dowiedz się, co jest przyczyną ciągłego jątrzenia się rany. Jeśli to trucizna, odnajdź antidotum, jeśli zakażenie, znajdź sposób, by się go pozbyć z organizmu pantery. Rana nie wydaje się śmiertelna, jednak jest bardzo poważna - nie zwlekaj."

  Hm, może być?]

  OdpowiedzUsuń
 8. [ Taak, jak najbardziej może być.
  Może chcesz się na stałe zatrudnić przy wymyślaniu zadań? Dobrze Ci z tym idzie.~ ]

  OdpowiedzUsuń
 9. (Szalblon nie wiem bo telefon, ale jeśli sowa to pasuje.
  Jestem za definitywnym wywaleniem fabuły, nawet nie chciało mi się jej czytać.
  Konkurs nie wiem, chyba zamknąć.
  A ja bym chciała jakieś zadanie dla Asma. XD Tylko nie wiem na co.)

  OdpowiedzUsuń
 10. [ Jest sowa. c:
  Heh, okej.

  To jak się już zdecydujesz to się zgłoś to Ci coś wymyślimy.]

  OdpowiedzUsuń
 11. [ Raku wiem, że trzeba mieć zaliczone 3 zadania, chodziło tylko o to czy obrońca ma wyższą rangę ;) A co do pomysłu Al, popieram, pomyśl nad tym wymyślaniem zadań, serio ciekawe Ci wychodzą. ]

  OdpowiedzUsuń
 12. [ A co do mapy to również wolę pierwszą wersję. ]

  OdpowiedzUsuń
 13. [Mogę pokombinować z resztą zadań, pewnie, ale nie wiem, czy jeszcze w tym tygodniu mi się uda. Jak na coś wpadnę, to tutaj dopiszę.
  Właśnie, odnośnie mapy - też wolę opcję pierwszą.]

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja już swe zdanie wypowiedziałam i dziękuję za zadanie.

  OdpowiedzUsuń