Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Zapraszamy na Discord.


Zapraszamy w Nasze szeregi!

17 czerwca 2014

Shoutbox //// Powrót flasha

Niestety nie dostałam od Was zbyt dużego odzewu jeżeli chodzi o ten temat... Tylko dwie osoby wyraziły swoje zdanie.
Ale jako, że flash-chat w dalszym ciągu nie działa, postanowiłam jednak spróbować z shoutboxem. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jeżeli okaże się niepraktyczny i nie będzie używany, to po prostu go usunę.

...właśnie się zorientowałam, że flash-chat znów działa. Jeszcze wczoraj nadal nie był do użytko, więc nie zauważyłam.
W takim razie, zostaje pytanie do Was, czy chcecie, żebym zostawiła shoutbox na próbę, czy mam go od razu usunąć?


Przy okazji, przypominam, że pojawiły się nowe zadania do hierarchii. Nadal myślimy z Rakshą nad kolejnymi.Swoją drogą, żeby miło zacząć długo wyczekiwane wakacje, moglibyśmy zorganizować jakąś wspólną imprezę/polowanie/ognisko/event. Co o tym myślicie?

12 komentarzy:

 1. [Już pisałam o tym na chatzy, ale chyba nie wchodziłaś - chcę zorganizować takie właśnie powitanie wakacji 26 czerwca. Polowanie, ognisko, ogólna zabawa i integracja. Jak się ludzie zdeklarują, to możemy zrobić.
  Shoutboxa możesz w sumie na razie zostawić, na próbę. Zawsze to można wymieniać jakieś krótkie uwagi, a na flashu grać ogólnie.
  ~Raksha]

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Nie, ostatnio raczej nie zaglądałam na Chatzy.
  Ale w takim razie bardzo się cieszę. I 26 mi pasuje, mam nadzieję, że reszcie też będzie pasować.
  To w takim razie jeszcze się zapytam, czy podjęłabyś organizacji? (oczywiście postaram się w miarę możliwości pomóc)

  Okej, też myślę, że to dobry pomysł. ]

  OdpowiedzUsuń
 3. [Pewnie, że się podejmę. Na dniach napiszę notkę o imprezie, jeśli ktoś jeszcze się zdeklaruje.]

  OdpowiedzUsuń
 4. [ O 26 już mi wiadomo i tak jak deklarowałam pasuje mi i powinnam się pojawić. Można by zorganizować wypad po zakupy tak jak kiedyś. Całkiem zabawnie wtedy było. Co do shoutboxa, popieram, można go zostawić na próbę. ]

  OdpowiedzUsuń
 5. [Baru, a podjęłabyś się tej wyprawy na zakupy? Niestety 25. jestem całkowicie niedostępna, tak samo dzień wcześniej. Mam też inną wiadomość - wymyśliłam dla Ciebie zadanie. Przeczytaj i daj znać, czy Ci odpowiada.

  "Tereny Stada Nocy od zawsze wydawały się niezwykle tajemniczym i pięknym miejscem, które wielu kusiło do zbadania kryjących się w nich tajemnic. Zwykle groźba zamieszkujących tu zwierząt odstraszała ciekawskich, jednak z czasem sytuacja poczęła się zmieniać. Ludzie robią się coraz śmielsi i ciekawsi. Jeden z nich zapędził się za daleko - już od kilku dni obchodzi z każdej strony tereny Stada, nie raz zahaczając o ważne miejsca. Widać, że pragnie wejść głębiej.
  Baru, Obrońco Stada
  Twoim zadaniem jest zbadanie, jak daleko w swych czynach posunął się obcy i czy zagraża niewinnym. Jeśli jest niewinny i zagląda tylko przez ciekawość, wypędź go, przestrasz tak, by więcej nie wrócił. Jeśli jednak nastąpią komplikacje lub zobaczysz, że groźny z niego typ, pozbądź się go jak najszybciej - w sposób, jaki uznasz za stosowny. W razie potrzeby lub zagrożenia własnego życia - zabij. Bezpieczeństwo Stada jest najważniejsze."

  Może być?
  Kombinuję jeszcze nad zadaniem dla siebie. Jeśli ktoś chce zadanie, to najlepiej niech napisze tutaj lub pod zadaniami, to sobie dopiszę do listy, by nie zapomnieć. Stwierdziłam, że nie mam zamiaru robić zadań dla osób, które się w ogóle nie pojawiają i nawet nie napiszą pod notką organizacyjną.
  Aldieb - odnośnie poprzedniej propozycji zajęcia się zadaniami na stałe. Mogę się tego podjąć, nawet całkiem polubiłam ich wymyślanie.]

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Raksh, jak będziesz miała chwilę to napisz do mnie na gg (2082254); mam pewien pomysł odnośnie imprezy - nie wiem czy ma sens, ale jeżeli uznasz, że tak, to można go wykorzystać. Właściwie dwa pomysły. I nadal myślę.

  Zadanie mi się podoba. c: Chociaż pierwsza część bardziej w sumie pasuje dla szpiega albo zwiadowcy, ale myślę że w kontekście całości się nada. (Swoją drogą, ten człowiek to nie będzie pierwszy przypadek. Kiedyś z tego wyszła cała afera i jedna z członkin stada została porwana. o: I była cała akcja z ratowaniem. |D )

  Mhm, tak, w sumie racja. Ale jeżeli będziesz miała wenę, mogłabyś w sumie wymyślić jakieś zadania na różne stanowiska, ale nie dla konkretnych osób. (tak na zapas, żeby już sobie czekały na przyszłych uczniów), ale to tylko jeśli będzie Ci się nudziło.^^

  Miło mi to słyszeć. W takim razie Ci to zostawiam. c: (Ale zawsze jeżeli będziesz miała jakiś problem to postaram się pomóc.) ]

  OdpowiedzUsuń
 7. [Zadanie z człowiekiem w roli głównej było najłatwiej wymyślić, a na takie akcje w następstwie to chyba nas za mało, żeby robić coś chociażby podobnego.
  Na zapas mogę powymyślać, jak tylko wpadnie mi coś do głowy - w końcu pomysłów lepiej nie marnować. Jakbym miałam problemy, to będę pamiętać i się zgłoszę.]

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń