Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

1 maja 2013

Posłuchaj


Arashi dołączyła do stada w wieku niespełna dwóch lat. Bardzo szybko przywiązała się do niego, sprawiając tym samym, że stało się ono jej nowa rodziną. Nigdy nie wyróżniała się szczególnie na tle innych członków. W dość szybkim czasie znalazła się w Dumie stada, jednak nie dostąpiła zaszczytu pojawienia się w Zasłużonych. Wilczyca zapoczątkowała ciąg zdarzeń zatytułowanych potem "Podobni do nas, lecz bardziej okrutni". W trakcie jego trwania została pojmana przez ludzi, którzy wyznaczyli ją do prowadzenia eksperymentów. Przez to stała się zupełnie inną istotą. Nie można było nazwać tego więcej "wilkiem". Raczej "mutantem" lub "hybrydą". Wtedy nie zdawała sobie sprawy z tego, że nie zostało jej zbyt wiele czasu, a trucizna umieszczona w jej ciele, mająca służyć za obronę, wyniszczała ją od środka. W głowie wadery zaczęły się zagęszczać różne dziwne i niepożądane myśli. Zaczęło się od słyszenia cichych szeptów, jednak po jakimś czasie głosy w jej umyśle były nie do zniesienia. Dopiero potem zauważyła, że coś nie tak jest z jej ciałem. Czasem nie mogła oddychać lub była niesamowicie słaba. Nawet opieka medyczna nie zdała się na nic. Siedziała w domku znajdującym się w lesie dniami i nocami, nie mając nawet chęci na wyjścia. Jej partner próbował się nią zajmować, jednak wkrótce doszło do nieuniknionego- Arashi obudziła się w katuszach. Już wtedy wiedziała, że to jej ostatnie chwile. Doczołgała się do swojego ulubionego wzgórza i tam zasnęła, już więcej nie otwierając błękitnych oczu.

Przez kilka miesięcy żyła w świecie umarłych, jednak w końcu nie wytrzymała. Weszła w umowę z Demonami, które dały jej drugą szansę. Pozwoliły jej się odrodzić, w zamian za wykonywanie ich poleceń, których same nie są w stanie się podjąć ze względu na ograniczenia w świecie materialnym. Arashi zyskała moc podróżowania pomiędzy Królestwem Demonów a światem zewnętrznym. Dodatkowo otrzymała od nich nowe, zdrowe ciało oraz możliwość rozwijania go w stronę zmiennokształtności. Wilczyca jednak na razie korzysta z tego daru tylko do zamiany w człowieka. Przemiany są na tyle bolesne, że nie chce korzystać z tej umiejętności w większym stopniu.

Arashi powróciła teraz do stada, po długiej, samotnej tułaczce po świecie, który chciała poznać w większym stopniu. Teraz uznała jednak, że chce znowu znaleźć się w rodzinie. Aktualnie ma cztery lata i zajmuje pozycję ucznia w szczepie zwiadowców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz