Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

7 lipca 2017

^^

1 komentarz:

  1. Reaktywujmy sojusze, zwracając się jednak bardziej ku stronie zwierzaczkowych blogów. Może to nam ułatwić znalezienie nowych osób do współtworzenie HOTNu (chociaż patrząc na inne blogi, przeważnie piszą posty, a nie wątkują pod KP, co może być dla nich kłopotliwe). Zrobię jakieś ładne banerki, czy coś w ten deseń i będzie ideolo, a co!
    Swoją drogą flash upadł i raczej nie zanosi się na jego powstanie. Dobrze nam znany adm flasha zbyt często się bawił i whops! popsuł. Wiem, że o wiele łatwiej było z niego korzystać, gdyż zawsze można było zobaczyć, czy ktoś siedzi, jednak nic się z tym już nie zrobi. Mamy Chatzy, ale cóż... mijamy się niemal ciągle. Dobrze byłoby, gdybyśmy mieli kontakt do każdego i w razie co zwoływali ludzi ( serio, jak ktoś już siedzi, to mógłby napisać do kogoś, by wlazł ).

    KC Padrito, nie bij córy, ok

    OdpowiedzUsuń