Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

20 października 2016

Może kolejny nowy początek?

Witam, mam do stada pytanie. Może skończymy już te cisze? Nie szkoda tylu lat  pracy, znajomości i wspomnień? Może i nie jestem tu tak długo jak większość członków, ale miałam czas pomyśleć. Mi szkoda atak dobrego stada. Pora się obudzić i być aktywnym. Oczywiście się nie usprawiedliwiam, ale postanawiam solidną poprawę. Z mojej strony mam napisany wiersz, który chce tu wrzucić zaczynam pisać opowiadanie i nadrobię wszystkie swoje zaległości w notkach i odpiskach.
Otóż kto chce by stado odżyje niech napisze tu komentarz i sam da dowód aktywności, jakikolwiek.


Pozdrawiam Arjuna

8 komentarzy:

 1. Ja jestem na tak, potrzeba Nam tej odnowy, zbyt jestem związany z tym stadem z tą historią, żeby po prostu odpuścić
  Acebir

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy pierwszą osobę :3 czekamy na kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już się wypowiedziałam, jeżeli chociaż z 5 osób udowodni, że nadal to miejsce coś dla nich znaczy to i ja wrócę. Niestety skończyłam z bawieniem się w głównego odtwórcę. Jednak podkreślę, że jeżeli ktoś chce wrócić z nadzieją, że będzie jak kiedyś to od razu mówię: NIE BĘDZIE. Może być natomiast lepiej...

  OdpowiedzUsuń
 4. Aye. *Podnosi dłoń do góry*

  Hiacyncik

  OdpowiedzUsuń
 5. Rly? Nie sądziłam, że ktoś jeszcze będzie próbował. <D Serio. Szczerze? Wątpię żeby to wypaliło. Pięć, sześć osób może kiedyś by dało radę. A teraz wszyscy są tak naprawdę starzy, mają swoje życie. No ale skoro widzę tyle łapek w górę, może i byłabym chętna. Jednak zbyt wielkiej nadziei na "Nowy Początek" nie mam.

  Asmodeusz/Fujo

  OdpowiedzUsuń
 6. Od czegoś trzeba zacząć, a może się uda?
  Arjuna

  OdpowiedzUsuń
 7. Etta też się zgłasza ! Rozszerzenie z polskiego jednak się przyda *.*

  OdpowiedzUsuń