Przekraczasz mistyczną bramę, okalaną bluszczem, korony liściaste osłaniają drogę, czyniąc ją ciemną i magiczną. Drzewa powykręcane, jak zatrzymane w tańcu, mgła jak oddech Boga, ciepło drzewca z ognia na środku polany, ukrytego w międzylesiu. W głębi grota, jaskinia skalna; półki i rozpadliny skalne są dla większości domem.


Stado:
♀: 10 | ♂: 4

Ogłoszenia:
- Blog aktualnie nieaktywny. Zapraszamy na Discord.

Zapraszamy w Nasze szeregi!

9 grudnia 2014

Notka organizacyjna! - Rocznica założenia stada, HOTNowska choinka, Stadna Wigilia

1. Siódma rocznica założenia Stada!
Dokładnie siedem lat temu, 13 grudnia 2007 roku Wandessa założyła Stado Śmierci.

By uczcić ten dzień organizujemy spotkanie w najbliższą sobotę (13 grudnia), o 19:00, na Polanie w Lesie Śmierci (flash-chat).

Jeżeli zjawi się wystarczająca liczba osób (chętnych do gry i punktualnych) w planach przewidujemy event. (W razie gdyby się przedłuzył mozna dokończyć następnego dnia w niedzielę.)


2. Choinka HOTN'owska
Jak co roku jedno z drzew rosnących na polanie zostanie odświętnie przystrojone. Wszystko po to, by w dzień stadnej wigilii mogły się pod nim pojawić liczne prezenty.
Kazdy kto chciałby zabawić się w Mikołaja i sprawić komuś prezent anonimowy, bądź z dedykacją, niech przyśle meila na adres Rady HOTN (radahotn@gmail.com). (prezenty mogą być w formie zdjęć, rysunków lub słownych opisów)
Na ten sam adres mozna też przysyłać listy do św. Mikołaja z prośbą o wymarzony prezent. Jednak pamiętajcie, że dostaną je tylko grzeczne dzieci. ; D


3. Mikołaj HOTN
Mamy choinkę i prezenty, ale brakuje nam mikołaja, który by je rozdał podczas wigilii.
Jezeli znalazł by się chętny, który chciałby się wcielić w tę rolę (wiąże się to z czerwoną czapką, białą brodą i wołaniem 'Ho ho ho!' ;) ) niech napisze na e-mail Rady HOTN lub zgłosi się bezpośrednio do mnie na gg (2082254). (Tylko wtedy obecność obowiązkowa!)
Na wszelki wypadek przydałby się też Mikołaj zastępczy.

Tylko ani słowa młodszym członkom stada! ;)


4. Stadna wigilia
Odbędzie się 20 grudnia, w sobotę na polanie. Proponuję 18:30 jako godzinę spotkania.

Będą kolędy, jedzenie, rodzinna i świąteczna atmosfera, prezenty i wszystko inne co trzeba.

Jeżeli macie znajomych, przyjaciół, bądź zaprzyjaźnione stada - mozecie śmiało ich zaprosić! Im nas więcej tym lepiej. (Tylko prosiłabym o uprzedzenie, jeżeli miała by to być większa grupa.)To chyba tyle z ogłoszeń. Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie najlepiej piszcie pod tym postem. Ewentualnie na e-mail Rady bądź zgłoście się do mnie lub do Baru (gg lub chat).

5 komentarzy:

 1. [ Łał już 7 ? Nieźle. co do świętowania. Nie jestem pewna ale spróbuję być. Na wigilii może mnie też nie być ponieważ iż 20.12 są moje urodziny i nie jestem pewna czy nie spędze tego dnia z rodziną lub przyjaciółmi. ]

  Etta

  OdpowiedzUsuń
 2. ( Myślę, że akurat datę wigilii można jeszcze ewentualnie zmienić. Zależy też jak innym będzie pasować.)

  OdpowiedzUsuń
 3. (Pojawię się przynajmniej na chwilę i na rocznicy i na wigilii, a przynajmniej bardzo się postaram być) / Luna

  OdpowiedzUsuń
 4. [No ja pojawię się napewno :)]

  OdpowiedzUsuń
 5. Az tak długo Już jest HOTN? Ja raczej powinnam pojawić się na obu imprezach

  OdpowiedzUsuń